Komplety pościelowe Łódź - o nas


Jesteśmy rodzinną firmą działającą w Łodzi od ponad 25 lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu staliśmy się profesjonalnym i rzetelnym producentem pościeli i prześcieradeł. Z sukcesem współpracowaliśmy z wieloma przedsiębiorcami z Polski i wschodniej części Europy. Bez względu na wielkość zamówienia zawsze wywiązywaliśmy się z naszych umów na czas i z obustronną satysfakcją.

Jakość i możliwości

Wspieramy polski rynek i przedsiębiorców, głównie ze względu na bardzo wysoką jakość rodzimych, polskich tkanin oraz dzianin. Nasze produkty są najwyższej klasy, uszyte bardzo starannie z materiałów o wysokiej gramaturze. Znajdziecie Państwo ponad 50 różnych kolorów oraz ponad 100 różnych wzorów pościeli. Dostrzegamy indywidualne potrzeby klientów, to też oferujemy różne rozmiary. Jesteśmy w stanie dostosować się do każdych wymagań klienta. Mamy doświadczenie i jesteśmy otwarci na współpracę z różnorodnymi przedsiębiorcami. Posiadamy własny transport i jesteśmy przygotowani nawet na masowe zamówienia. Sprawdź nas!

Nasi pracownicy

Nie osiągnęlibyśmy tego wszystkiego bez naszego wspaniałego zespołu. Dzięki ich fachowości, wyrozumiałej współpracy, poświęceniu i ciężkiej pracy zbudowaliśmy profesjonalną firmę. Jest dla nas ważne aby sprawiedliwie traktować naszych pracowników, nie opóźniać wypłat i pomagać w sytuacjach wyjątkowych. Z tego powodu wiele z nich pracuje dla nas już od ponad 15 lat. Jesteśmy rzetelnym pracodawcą!

Działalność charytatywna

Nie zapominamy o potrzebujących. Udzielaliśmy wielokrotnie pomocy wszystkim tym, którzy jej potrzebowali najbardziej. Od 10 lat współpracujemy z Polskim Czerwonym Krzyżem, dostarczyliśmy pomocy dla powodzian, a na koniec roku rozliczeniowego przeznaczamy 1% podatku na pomoc charytatywną dla dzieci. Nie wyobrażamy sobie naszego funkcjonowania bez działalności charytatywnej. Uważamy, że jako ludzie musimy sobie pomagać.

Nasze plany

Mamy plany na najbliższą przyszłość. Chcemy zmodernizować hale maszyn produkcyjnych wraz z zapleczem dla naszej kadry. Planujemy upłynnić logistykę oraz magazynowanie. Myślimy o zwiększeniu zatrudnienia oraz powiększeniu oferty o nowe markowe wzory i kolory. Zamierzamy zwiększyć ekspansję na rynki zagraniczne, głównie zachodnią Europę. Postanowiliśmy otworzyć sklepy patronackie oraz firmowy sklep internetowy i stacjonarny.

Wiecie o nas już wszystko! Czekamy na współprace!

 
 
 

Skontaktuj się z mani :